Dodany: 2010-07-09 10:48:25
 

Coraz więcej osób uskarża się na brak czasu, a czas jakby na złość im – biegnie coraz szybciej. Chwile, zwłaszcza te najpiękniejsze zdają się trwać sekundę i mijają. Tymczasem my mamy na wyciągnięcie ręki sposób, by zatrzymać czas.

 

Mamy Foto albumy, a w nich setki chwil uwiecznionych w obrazach. Często nie doceniamy ich, nie zdając sobie sprawy z tego, jak wielką wartość mogą stanowić dla nas za kilkanaście lat, gdy pamięć zacznie zacierać pewne wydarzenia i osoby. Foto albumy to świetny sposób by uporządkować nasze zdjęcia, a tym samym by uporządkować wspomnienia. Tak naprawdę niewiele czasu wymaga od nas ocalenie wielu cennych lat – wystarczy kilka chwil, by kolejne kilka utrwalić na długie lata. Wspomnień nie da się kupić, za to da się je kolekcjonować.

 

Foto albumy nam to umożliwiają. Możemy zdecydować się na wersję elektroniczną, jednak czymże jest ona w porównaniu ze standardową, materialną jeśli można się tak wyrazić wersją? Tradycyjne albumy są trwalsze i mają w sobie coś wyjątkowego – poza tym, możemy zawsze zabrać je ze sobą. Ręcznie malowane, szyte, klejone, papierowe, z materiału – wybór jest szeroki – toteż ubierzmy nasze wspomnienia w piękną oprawę, nie zapominając, że najpiękniejszą oprawą jest nasza pamięć. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zatrzymujemy czas – Foto albumy.
Nick: