Dodany: 2010-07-08 14:10:33

Wybór ramki na zdjęcia wbrew pozorom nie jest łatwy, szczególnie jeśli mamy na uwadze ramki cyfrowe. W odróżnieniu od zwykłych albumów na zdjęcia charakteryzują się one znacznie większymi możliwościami.

 

Są bowiem wyposażone w dodatkową pamięć, która pozwala pomieścić nawet kilka tysięcy fotografii, czego już albumy fotograficzne nie potrafią. Aby więc ramki cyfrowe służyły nam przez długi czas bez potrzeby ich wymiany powinno wybierać się je w taki sposób, aby nie było konieczności ich wymiany, a co za tym idzie poświęcenia czasu na przeniesienie zdjęć do innego tego rodzaju gadżetu. I tutaj, o czym wspomniano powyżej przydają się odpowiednio pojemne karty pamięci.

 

Im karta posiada większą pojemność tym ramki cyfrowe są znacznie pojemniejsze. Oczywiście można je wymieniać na te o większej pojemności co pewien czas. Obecnie pamięci przenośne dysponują powierzchnią dawnych dysków twardych w komputerach osobistych a więc każda fotografia może znaleźć w niej swoje miejsce. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest możliwość przeglądania zdjęć w różnej kolejności.

  .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak wybierać ramki cyfrowe na zdjęcia?
Nick: