Dodany: 2010-07-08 12:27:00

Fotografia a aparaty analogowe.Fotografia dla wielu osób jest nie tylko zawodem, z którym wiążą swoją przyszłość, ale również jest pasją. To właśnie ta pasja sprawia, że aparaty analogowe nadal cieszą się tak ogromnym szacunkiem i popularnością.

 

Mimo, że zostały wyparte przez cyfrowe. Dla wielu osób ręczne przewijanie filmu do początku stanowi sens fotografowania a co za tym idzie takie fotografie znacznie bardziej cieszą, mimo, że może być to zajęcie dla wielu osób irytujące. W przypadku aparatów cyfrowych cały proces odbywa się automatycznie za pomocą przyciśnięcia jednego przycisku. Z tego też względu wiele osób zostawia sobie na pamiątkę aparaty analogowe, aby przypomnieć sobie chwile, kiedy zaczynały swoją przygodę z fotografią.

 

Do dziś w domach obecnych fotografów można znaleźć aparaty analogowe na wyposażeniu pracowni fotograficznej. Co więcej nadal są one bardzo chętnie przez nich używane. Dla wielu z nich nie liczy się bowiem szybkość wykonania, ale przede wszystkim kształtowanie umiejętności, które przydadzą się w czasie wykonywania zdjęć. Niekiedy nawet najbardziej zaawansowane technicznie urządzenie potrafi zawieść.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Fotografia a aparaty analogowe.
Nick: